Ušetřete čas a nechte úklid na profesionálech

Nemáte na úklid dostatek času, ale čekáte důležitou návštěvu a potřebujete, aby se vše blýskalo?  Měli jste doma řemeslníky, kteří po sobě neuklidili? Nebo potřebujete zajistit kvalitní úklid ve vaší kanceláři? V tom případě se neváhejte obrátit na úklidovou firmu Narine Cleaning, která se věnuje profesionálnímu úklidu již 8 let. Své služby zajišťuje v Teplicích a přilehlém okolí.

Jakýkoliv prostor

Úklidová firma Teplice dokáže zajistit úklid v podstatě jakéhokoliv prostoru, ať už potřebujete uklidit svoji domácnost nebo kancelář. Mezi jejich služby patří i úklid bytových domů a paneláků. Postará se i o úklidy po stavebních pracích a malování. Jejich služeb můžete využít i v případě, že potřebujete umýt okna, vyžehlit prádlo či vyprat záclony a závěsy. S využitím služeb úklidu od Narine Cleaning ušetříte svůj čas, který budete moci věnovat svému zaměstnání, koníčkům či svým blízkým.

Od podlahy po strop

Úklid Teplice zahrnuje vše, co vás jen napadne. Ať jde o základní úklid zahrnující mytí podlah, utírání prachu, úklid koupelny a WC, úklid kuchyně a vyčištění spotřebičů nebo naleštění nábytku. Na vaše přání se postará i o mytí oken Teplice včetně parapetů a žaluzií. Narine patří také mezi profesionály v oblasti čištění koberců a čalounění. Nedělá jim problém ani umýt lustr či nábytek na vaší zahradě.

Pro všechny své činnosti využívá profesionální úklidové prostředky a techniku, které prostor dokonale vyčistí i provoní.

Dezinfekce místností

Pro úklid bytového domu Teplice, domácnosti a dalších prostor můžete využít i dezinfekci ozónem, jež se postará o likvidaci bakterií, virů, plísní a dalších škodlivých organismů pro lidské zdraví. Dezinfekce ozónem se postará i o likvidaci všech nepříjemných pachů, ať jde o cigaretový kouř, pachy po zvířatech apod. Kromě ozónu využívá Narine také NANO antibaktriální a dezinfekční ochranu s FOOD atestem, jež se postará o ochranu savých povrchů, plastu, vinylu, keramiky či odpadkových košů.

Úklidová firma Teplice se postará o profesionální úklid s největší pečlivostí. O jejich kvalitách vás přesvědčí pozitivní reference na jejich webových stránkách.