Jak ovlivňuje úklid prostor vaši firemní identitu?

Obrázek: Čistící rohože zabrání roznášení nečistot. Zdroj: Lindströmgroup.com

Život, i ten pracovní, se začíná čím dál víc vracet k normálu. Firmy a podnikatelé se snaží dohánět výpadky, které způsobily lockdowny kvůli koronaviru, a zároveň zajistit co nejbezpečnější pracovní prostředí. Aby byli zaměstnanci co nejvíce na svém pracovišti chráněni, zavedlo se testování ve firmách a zvýšily se požadavky na hygienu a čistotu. Ta je navíc důležitá i pro vaše zákazníky.

Výhody čistících rohoží do firem

Efektivní úklid uvnitř budovy začíná už venku před vchodem. Vstupní čistící rohože a celková péče o prostory u vstupu vám ušetří mnoho práce a starostí s úklidem uvnitř.

Nejlepších výsledků a úspor dosáhnete pořízením čistících zón s různými rohožemi za sebou, které dokážou zachytit až 90 % nečistot. Venkovní gumové rohože zachytí největší nečistoty, které návštěvníci přinášejí z venku – bláto, písek, drobný štěrk. Čistící rohože umístěné za vstupem poté omezí roznášení vlhka a nečistot do interiéru. Rohože zároveň slouží jako protiskluzová ochrana a designový prvek, který podpoří vaši firemní identitu

Vhodně zvolená čistící zóna návštěvníka elegantně uvítá a v příchozím vyvolá příznivý první dojem, který si zapamatuje.

Obrázek: Vstupní rohož zákazníka přivítá. Zdroj: Lindströmgroup.com

Zamezení roznášení nečistot do vnitřních prostor umístěním vstupních čistících rohoží se vyplatí i z finančního hlediska. Úklid je pak odveden rychleji, sníží se spotřeba čisticích prostředků, času věnovaného úklidu, mzdové náklady apod. Současně se předchází i následnému poničení a opotřebení povrchů podlahových krytin.

Jak vybrat čistící rohože pro vaši firmu

V každé firmě je jiný provoz, prochází tam různé množství lidí, jsou jiné požadavky na čistotu a hygienu (např. v potravinářství a strojírenství). Z toho vyplývá, že do každého prostředí se hodí jiné typy vstupních rohoží:

  • kancelářské prostory používají stylové rohože ve firemních barvách,
  • supermarkety a velké prodejny potřebují standardní čistící rohože, aby co nejvíce eliminovaly nečistoty v obchodě, kde se vystřídá velké množství lidí,
  • malé provozovny či prodejny mohou využít reklamní rohože jako designovou součást interiéru ve firemních barvách a s logem,
  • hotely vítají své hosty praktickými a reprezentativními rohožemi, které mohou být i v originálních tvarech,
  • firma, zakládající si na svém přístupu k životnímu prostředí, si vybere z EKO čistících rohoží vyrobených z recyklovaného plastu.

Obrázek: Vstupní rohož ve firemních barvách s logem. Zdroj: Lindströmgroup.com

Pro vaši firemní identitu je první dojem důležitý

Dle průzkumu magazínu Progressive Grocer si až 91 % nakupujících vybírá obchod podle jeho vzhledu. Z toho vyplývá, že nejenom výrobky a služby, chování zaměstnanců, ale i jednotný vizuální styl (logo, vizitky, reklamní předměty, webové stránky…) ve firemních barvách a s logem je důležitý, protože ovlivňuje první dojem a zapamatovatelnost. Pokud přicházejí klienti do vaší kanceláře, provozovny či obchodu, měli by hned vědět, kde se nacházejí. S tím jim pomůžou právě čistící rohože ve firemních barvách s logem, které plní dvě funkce najednou – tu praktickou i tu reprezentativní. Vaše prostory budou chráněny před nánosem nečistot, vaši klienti před uklouznutím a zároveň posílíte zapamatovatelnost vaší značky.

Čistící rohože nemusíte kupovat, možný je i jejich pronájem

Nejste si jisti, jestli chcete investovat do nákupu drahých čistících rohoží a obáváte se jejich složité údržby? Všechny starosti s pořízením, výměnou a čištěním rohoží můžete přenechat profesionální firmě a čistící rohože si pronajmout.

Firma Lindström nechá podle vašich požadavků rohože vyrobit, nakoupí je, přiveze k vám a položí na určená místa. V Lindström vám pomůžou vstupní rohože nejen správně vybrat, ale navrhnou jejich počet, typ i design. Domluvíte se spolu na intervalech čištění, ve kterých si pro špinavé rohože firma přijede a hned je vymění za čisté. V případě poškození zajistí opravu či výměnu rohože. Zároveň budete mít jistotu, že je čištění a průmyslové praní šetrné k životnímu prostředí a nečistoty ekologicky likvidovány.

Stále váháte? Zkuste test rohoží zdarma

Službu pronájmu čistících rohoží Lindström si můžete samozřejmě nejdříve vyzkoušet, a to prostřednictvím bezplatného týdenního testu. Vyzkoušejte si doporučenou velikost, typ rohože a frekvenci její výměny dle vytíženosti přímo ve vašem prostoru, a to zcela nezávazně.