S úklidem a čištěním povrchů v kuchyni pomohou čisticí prostředky LAVON

Zatočit s nečistotami v kuchyni nepatří zrovna mezi jednoduché úkoly, jelikož je potřeba si poradit s připáleninami, mastnotou, odolnými skvrnami, vodním kamenem apod. Úklid kuchyně tak mnohdy zabere mnoho času a s výsledkem nemusíte být spokojeni.  Avšak nemusí tomu tak být. Ušetřit čas a námahu vám pomůžou domácí čisticí prostředky Lavon, které se postarají o dokonalý úklid kuchyně. Pokud vás čeká úklid kuchyně, pak by vám při úklidu rozhodně neměly chybět.

Zatočte se všemi nečistotami ve své kuchyni

Domácí čisticí prostředky Lavon jsou určeny nejen pro úklid kuchyně v domácím prostředí, ale také pro profesionální použití v restauracích, školních jídelnách, hotelech, kavárnách apod. Využití najdou i ve firmách pracujících s potravinami. Mezi produkty Lavon najdete široké spektrum produktů, které jsou určeny pro konkrétní oblasti v kuchyni i univerzální použití. Přínosem použití přípravku pro konkrétní oblast je především to, že předejdete poškození povrchu a zajistíte si nejvyšší kvalitu úklidu a čistoty.

Pro zajištění kvalitního úklidu kuchyně by vám neměly chybět zejména tyto domácí čisticí prostředky:

  • Lavon konvektomaty a kuchyňská zařízení pro odstranění odolných nečistot z konvektomatů, fritéz, sporáků a dalších zařízení,
  • Lavon odmašťovač na podlahy a povrchy pro odstranění mastnoty i zašlé špíny,
  • Lavon čisticí krém s vápencem pro odstranění nečistot na kuchyňské lince, sporáku apod.,
  • Lavon odvápňovač pro odstranění vodního kamene, minerálních usazenin a rzi u varné konvice, myčky či kávovaru,
  • Lavon nádobí a kuchyňské povrchy pro ruční mytí nádobí a různých povrchů a
  • Lavon univerzál pro úklid podlahy a různých povrchů.

Dezinfekce – důležitá součást úklidu

Při generálním či důkladném úklidu kuchyně je vhodné také použít dezinfekci, která se postará o likvidaci všech bakterií, virů a kvasinek, jež se v kuchyni běžně vyskytují. Vždy je však třeba myslet na to, že dezinfekce by se měla aplikovat na vyčištěné povrchy, aby byla její účinnost co nejvyšší. Při aplikaci dezinfekce na špinavý povrch se totiž výrazně snižuje její účinnost, protože dochází pouze k dezinfekci nečistot. Skvělým pomocníkem v tomto případě je dezinfekce na povrchy Lavon, která je šetrná ke všem povrchům v kuchyni. 

Zatočte se všemi nečistotami v kuchyni i vy. S čisticími prostředky Lavon bude úklid kuchyně hračka.