Dezinfekce na povrchy Lavon zajistí profesionální čistotu

Najít účinný úklidový prostředek, který se postará o úklid a dezinfekci prostoru, nepatří zrovna mezi snadný úkol. Na trhu existuje velké množství domácích čisticích prostředků, které mají různorodou kvalitu, což hledání poněkud ztěžuje. Hledáte-li kvalitní domácí čisticí prostředky, pak máme pro vás tip na dezinfekci na povrchy Lavon, která zajistí čisté a bezpečné prostředí domova a jiných prostor.

Šetrná k povrchům

Dezinfekce na povrchy Lavon se řadí mezi ekologické čisticí prostředky. Jde totiž o dezinfekci, která neobsahuje chlor ani alkohol. Hlavní předností dezinfekce na povrchy Lavon je tak její šetrnost k povrchům. Na rozdíl od jiných typů dezinfekcí nezpůsobuje skvrny na textiliích a nedráždí pokožku. Díky tomu lze dezinfekci využít pro téměř jakýkoliv povrch. Využití najde například pro dezinfekci klik, odpadkového koše, WC, koupelny, kuchyně atd. Použít lze i na dezinfekci elektroniky, dětských hraček a dalších věcí. 

Pro domácnosti i komerční objekty

Lavon dezinfekce najde využití nejen v běžné domácnosti, ale také v komerčních a veřejných místech. Jak již bylo uvedeno dezinfekcí lavon lze vyčistit a dezinfikovat téměř jakýkoliv prostor a věc. Uplatnění tak najde v kancelářích, bytových domech, restauracích, hospodách, školách, firmách atd. Vzhledem k výhodné ceně a nabídce různých velikostí jde také o vhodný prostředek pro úklidové firmy.

Dezinfekce s trojím účinkem

Dezinfekce na povrchy Lavon má 99,99% účinnost a je charakteristická svým trojím účinkem. Dezinfekce působí na baktérie, obalené viry i kvasinky. Díky tomu se velmi dobře a rychle postará o likvidaci všech nebezpečných bakterií, virů a kvasinek a učiní tak z prostoru hygienicky bezpečné místo. Z tohoto pohledu se jedná o vhodný dezinfekční prostředek všude tam, kde chceme docílit co nejvyšší čistoty.