Jaké jsou rozdíly v kvalitě a cenách, když si objednáte ekologickou úklidovou firmu?

Ekologický úklid je novinkou ve službách úklidových firem, o které je rozhodně dobré přemýšlet. Oproti klasickému provádění úklidu má ten ekologický hned několik nesporných výhod. V čem je jiný a kolik za něj zaplatíte? V obou případech budete velmi mile překvapeni.

Přináší vyšší efekt i bezpečí

Základem ekologického úklidu je používání speciálních čistících prostředků, které neobsahují chemické látky. Složení ekologických přípravků je přírodní – využívá se čistící síly látek jako je sůl, ocet, citron aj. Efekt mají tyto látky mnohem větší, než chemické sloučeniny a co je hlavní: jsou maximálně šetrné ke všem povrchům. Při jejich požití nedochází k narušení povrchových vrstev, čímž se prodlužuje životnost čištěných míst. Dají se použít na všechny běžné povrchy. Výhodou ekologických přípravků je i jejich absolutní zdravotní nezávadnost. Jsou proto hojně využívány i pro úklid zdravotnických zařízení, kde jsou na čistotu kladeny ty nejvyšší nároky. Rozdíl je tedy zřejmý – ekologický úklid dokáže být mnohem efektivnější při všech typech úklidu.

Cena ekologického úklidu se drží nízko

Ve srovnání s běžným úklidem běžnými prostředky je cena toho ekologického nižší. Za pravidelný úklid v tak vysoké kvalitě se platí i jen pouhých 1 800 Kč měsíčně.

Online kontrola jako bonus

Kromě toho vám nabídne kvalitní úklidová firma ještě jednu speciální službu. Stálým zákazníkům umožňuje přístup do online kontrolního systému, kde mohou sledovat, jak a kdy byl úklid proveden. Zaměstnanci firmy nahrávají do systému i fotografie, takže zákazník ihned vidí kvalitu odvedené práce. Přístup do systém je možní přes počítač, tablet i chytrý telefon.